Jakie przedszkole?

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
buba hehe
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 15 kwietnia 2010, 19:30
Kontaktowanie:

Jakie przedszkole?

Postautor: buba hehe » wtorek, 19 marca 2013, 10:16

Witam ktore przedszkole na osiedlu niepodleglosci polecacie??? Chodzi mi o podejscie nauczycieli itp i ile kosztuje.
Dziekuje :)

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: Jakie przedszkole?

Postautor: Kaja » wtorek, 19 marca 2013, 11:28

Ostatnio znajoma mi powiedziała, że otwierają na murowiance przedszkole prywatne.Znalazłam www:
http://www.przedszkolealladyn-bochnia.pl/
ALE chyba jakieś przegięcie, żeby płacić 300 zł na WPISOWE (za materiały papiernicze)
Nie wiem jak tam będzie ale dziecka jeszcze nie będę posyłała do przedszkola więc poczekam na opinie za rok.

Ktoś się tam zdecydował posłać dziecko?to już funkcjonuje?gdzie to jest dokładnie?

madziorka
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 16 listopada 2011, 12:04
Kontaktowanie:

Re: Jakie przedszkole?

Postautor: madziorka » wtorek, 19 marca 2013, 12:18

Polecam punkt przedszkolny "Mały Odkrywca" na ul. Serugi, profesjonalna kadra i nie jest tak drogo, w tym roku czesne 200zł i 7zł dziennie za wyżywienie.
http://przedszkole.fundacjafriend.pl/idea-przedszkola/

Awatar użytkownika
mn
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2009, 18:47
Kontaktowanie:

Re: Jakie przedszkole?

Postautor: mn » piątek, 6 września 2013, 21:26

Witam
Mam pytanko czy w Bochni są tylko te dwa przedszkola(chodzi o prywatne placówki), w odkrywcy nie ma już miejsc, a drugie jest dla mnie za daleko. Czy może jeszcze jest jakaś placówka?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości