Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Slownik
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 23 listopada 2012, 12:17
Kontaktowanie:

Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: Slownik » piątek, 23 listopada 2012, 12:35

Witam, szukam native speakera języka angielskiego aby polepszyć umiejętności komunikacji, szczególnie mówienie, gdyż potrzebne mi to w pracy. Czy znacie kogoś w Bochni lub okolicy ponieważ nie mam czasu dojeżdżać do Krakowa.

Dzięki.

blanca26
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 31 maja 2012, 20:03
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: blanca26 » piątek, 23 listopada 2012, 14:18

w szkole Caroline jest bardzo dobry native speaker John- emerytowany nauczyciel, rodowity anglik który od kilku lat mieszka w Polsce a dokładnie w Łomnej. Jak uczęszczałam do w/w szkoły to miałam konwersacje właśnie z nim. Bardzo dobrze przygotowany do każdych zajęć, rozmowa zawsze była na konkretny temat - tzn zajęcia wcześniej pytał o czym chcemy rozmawiać i na następne zajęcia przygotowywał się z tego - tzn jakieś materiały dla nas , ksera ze słówkami żeby podczas zajęć tylko rozmawiać a nie robić notatek. Podsumowując bardzo ale to bardzo polecam Johna.

Kate1
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 23 listopada 2012, 14:43
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: Kate1 » piątek, 23 listopada 2012, 14:55

Mogę polecić bardzo dobrego i na bardzo wysokim poziomie prowadzącego konwersację amerykanina. Od 4 LAT uczęszczam do niego na lekcje na ul Gołębiej. Przed 4 laty miałam blokadę w mówieniu teraz swobodnie moge prowdzić rozmowę w języku angielskim na każdy temat. Mogę podać ci emaila do niego: bochnia.english@yahoo.com . Jak wiem jest też native spekarem w paru szkołach w Bochni. :)

sebaszczyn22
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 20 stycznia 2009, 20:00
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: sebaszczyn22 » piątek, 23 listopada 2012, 15:51

Witam, moge polecić z czystym sumieniem Panią K. z okolic Bochni. Wysoki poziom nauczania ( możliwość wystawienia faktóry ). 505405298

slawek10007
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2010, 22:38
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: slawek10007 » sobota, 24 listopada 2012, 16:41

Ja chodziłem na konwersacje do wczesniej wspomnianego John'a z ulicy gołebiej, który daje prywatne lekcje. Jest on Amerykaninem mieszkającym od kilku lat w PL. Ma on troszkę ponad 30 lat, tak więc porozmawiasz z nim i o najnowszych trendach w telefonach komórkowych jak i o krzysie gospodarczym na świecie. Jeśli chcesz stricte podszkolic sie z jakichś tematów to wspominasz o tym Johnowi i na następnej lekcji masz wszystko co dotyczy danego tematu. Ja na przykład powtarzalem tak zwroty z matematyki i fizyki na studia w j ang. Czasem nawet jakimś sucharem anglojezycznym zarzuci więc lekcje mijają sympatycznie :) mail: bochnia.english@yahoo.com

Slownik
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 23 listopada 2012, 12:17
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: Slownik » niedziela, 25 listopada 2012, 11:46

Dziękuję wszystkim za info. Świetnie, że w okolicy jest kilka takich osób. To na pewno pomoże mi rozwiązać mój problem.

rudy
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 18:24
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: rudy » poniedziałek, 26 listopada 2012, 21:05

Witam
Ja również mogę polecić Tobie wspomnianego już przez niektórych John'a z ul. Gołębiej. Konwersacje są prowadzone w urozmaicony sposób, można porozmawiać na każdy temat.
Poziom nauczania jest naprawdę OK a miałem w tym temacie porównanie. Zresztą dalej korzystam z tych konwersacji.

lotus
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 21 czerwca 2012, 10:10
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: lotus » poniedziałek, 3 grudnia 2012, 14:42

Możesz poszukać na anglojęzycznych forach, czy ktoś nie chciałby pogadać z tobą przez skype'a. Ja w ten sposób uczyłem się języka. W dzięki temu nie był nie potrzebna żadna w szkole językowej. Takie poszukiwania mogą trochę potrwać, ale zapewniam, że warto.

RN123456789
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2012, 21:28
Kontaktowanie:

Re: Szukam native speakera j. angielski, konwesracje. PILNE!!

Postautor: RN123456789 » poniedziałek, 3 grudnia 2012, 21:37

Również bardzo polecam Johna z ulicy Gołębiej w Bochni.... bardzo miła atmosfera oraz dobór materiału pod kątem konkretnych zagadnień. Ponadto jest bardzo pomocny w wielu rzeczach, które potrzebuję w języku angielskim.

ponownie podaje namiary do niego i NAPRAWDĘ POLECAM :)
bochnia.english@yahoo.com

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości