Visible Mind

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
just14
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 6 sierpnia 2011, 16:14
Kontaktowanie:

Visible Mind

Postautor: just14 » poniedziałek, 5 września 2011, 17:00

Czy polecacie tą szkołę??

AdStaszek
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: sobota, 6 czerwca 2009, 17:32
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: AdStaszek » wtorek, 6 września 2011, 17:34

kilka moich znajomych chodzi tam na zajęcia, bardzo sobie chwalą, pani Ula ucząca matematyki potrafi dobrze wytłumaczyć, w tym roku szkoła przeniesiona do Medyka, poprzednio była w budynku SP5

kokopodoko
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 14 grudnia 2010, 21:28
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: kokopodoko » wtorek, 6 września 2011, 22:27

Pani Ula super tłumaczy:) dobre przygotowanie do matury. Polecam

widoczny
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 5 czerwca 2011, 19:47
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: widoczny » czwartek, 8 września 2011, 14:45

Jest mi niezmiernie miło, że bocheńscy Forumowicze zainteresowali się zajęciami w VISIBLE MIND :)
Jeszcze milej jest czytać pozytywne opinie naszych uczniów :)

Dla wszystkich zainteresowanych:
zapraszam do odwiedzenia NOWEJ strony internetowej , na której znajdziecie wszystkie informacje na temat kursów maturalnych oraz zajęć dla dzieciaków. Informacje także pod numerem telefonu: 531 544 866

Pozdrawiam i życzę sukcesów w nauce :)
Urszula Golińska
właściciel firmy VISIBLE MIND

kalun
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 8 września 2011, 14:35
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: kalun » czwartek, 8 września 2011, 14:52

Osobiście nie miałem do czynienia z tą szkołą, ale znajomy tam chodził. Orłem nie był, ale matura poszła mu całkiem nieźle, więc chyba coś tam potrafią nauczyć. Podobno używają na zajęciach tablicy interaktywnej i korzystają z platformy e-learningowej- według mnie powinien to być standard, ale starzy nauczyciele zazwyczaj boją się takich "nowinek".

Btw. Ubolewam, że w liceach nie uczą matematyki na tyle, żeby obyło się bez dodatkowych korepetycji:( Taka niestety nasza rzeczywistość...

Awatar użytkownika
tomo
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 11 listopada 2009, 21:32
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: tomo » czwartek, 8 września 2011, 17:33

Całkowicie szczerze muszę przyznać, że Ula uratowała mnie od przedłużenia kontraktu ze szkołą średnią przez matematykę. Wyznaję zasadę, że za mnie powinien liczyć kalkulator i między innymi dzięki temu miałem problemy z których Ula uratowała mnie przed końcem II klasy i w klasie III. Zdecydowanie polecam ludziom którzy nie mogą zrozumieć przedmiotu pt. Majca i tym którzy także nie chcą (gwarantuję, wasze podejście się zmieni) :D

widoczny
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 5 czerwca 2011, 19:47
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: widoczny » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 18:16


delfin
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2012, 14:44
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: delfin » wtorek, 12 czerwca 2012, 14:55

Chodziłam na zajęcia z matematyki i polecam wszystkim. Pani Ula dobrze tłumaczy, cena przystępna, do tego wykorzystanie tablicy interaktywnej i platformy e-learningowej co naprawdę ułatwia życie, ponieważ jak czegoś nie zdążysz zanotować to masz to na necie :wink:

Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: dusiek » wtorek, 12 czerwca 2012, 16:56

A i ja sobie chwalę "Widoczne" korki ;). Świetna atmosfera, platforma e-learningowa, tablica interaktywna. Co jest najfajniejsze w Visible Mind? Podejście do ucznia i nauczanego przedmiotu. Matematyka nie jest już taką katorgą jak w szkole. Pani Ula uczy ciekawie i efektywnie.
Nigdy nie byłem dobrym uczniem z matematyki i nigdy za nią nie przepadałem. Co wyniosłem z zajęć? Wiedzę - najważniejsze ale i fakt, że matematyka jest ciekawa i nie taka straszna.

Z całego serca polecam! ;)

Awatar użytkownika
michdom
Częsty gość
Posty: 81
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 17:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: michdom » piątek, 29 czerwca 2012, 17:14

reklama na bochnianinie jest płatna...

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: belzebub » piątek, 29 czerwca 2012, 18:13


karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: karmelek » piątek, 29 czerwca 2012, 19:28


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: belzebub » sobota, 30 czerwca 2012, 09:04

Jeszcze rok temu jak nikt zbytnio nie kasowal ogloszen firmowych i nikomu to nie przeszkadzalo to nie bylo widac nawalu ogloszen i zasmiecania forum.

A tak na marginesie to tego tematu nie zrozumie ktos kto nie mial startujacej dzialalnosci , nawet sobie sprawy nie zdajecie jak duzo moze zdzialac wpisanie tematu raz w tygodniu na forum ( darmowo )
Ktos kto otwiera dopiero dzialalnosc liczy kazdy grosz i wydanie po 100- 300 zl za reklame na jednym portalu to ogromny wydatek , a dodac nalezy ze jeden portal to za malo i kazdy stara sie reklamowac gdzie tylko jest mozliwosc...

Awatar użytkownika
michdom
Częsty gość
Posty: 81
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 17:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: michdom » środa, 4 lipca 2012, 20:32


trufel
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 13:44
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: trufel » czwartek, 5 lipca 2012, 08:23

Chodziła tam kolezanka. Owszem , atmosfera moze i luźna, ale czasem aż za bardzo. Wiem, że ludzie czasem buntowali się na zbyt mało wykorzystany czas tej bodajże 1,5 h. Mozna bylo przegadać dużą czesc czasu i wciągnąć w rozmowe samą prowadzącą, któa zresztą potrafil się np.sporo spóźniać, nie uprzedzając o tym. Wiem,że kosztowało to troche sporo nerwow uczniów.Oczywiscie czas szybciej lecial, ale matura sama sie nie napisze.Ta pani która wykłada tam wiedzę (niepamiętam imienia), podobno potrafi spokojnie tłumaczyć coś jeśli jest taka potrzeba. Nie chce krytykować tej szkoły czy tej Pani, bo na lekcjach osobiście nie byłam. Ale mówię, to co słyszałam, nawet nie od jednej osoby bo czytając wypowiedzi innych nie zauważylam takich uwag jak moje. A mogą okazać się pomocne.
Pozdrawiam

uczniak
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 12:04
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: uczniak » czwartek, 5 lipca 2012, 12:35

Ja chodziłem na lekcje do VISIBLE i raczej byłem zadowolony. Na maturze uzyskałem 88%, więc jak na mnie to na prawdę duży sukces :) Myślę, że wyniki powinny świadczyć za daną szkołą a nie subiektywne opinie...

Jak ktoś się nie chce uczyć, to choćby nauczyciel na głowie stawał, to nic nie poradzi... kwestia motywacji.

Do Trufla :)
Tak, kilka razy prowadząca spóźniła się na zajęcia (parę minut), ale z tego co opowiadała, to prowadziła też zajęcia w Łapanowie i trzymały ją nieraz korki w Łapczycy :( więc wydaje mi się to usprawiedliwione... Uczniowie też się spóźniali :)

A co do atmosfery, to uważam, że jest bardzo ważna właśnie ta pozytywna, bez niepotrzebnego stresu. Ja np. w gimnazjum miałem bardzo ostrą nauczycielkę od matematyki i wcale mnie to nie motywowało do nauki - wręcz przeciwnie - bałem się i jej i przedmiotu.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: belzebub » czwartek, 5 lipca 2012, 19:04


Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: dusiek » piątek, 6 lipca 2012, 21:17

No jasne, mój post to była czysta reklama. W ogóle nie uczęszczam się na tym forum i mam staż jednego postu. Ogarnij się człowieku. Wiem, że w Polsce można coś tylko krytykować a nie chwalić, bo to od razu reklama. Skoro chodziłem na zajęcia (rok) to mogę coś o nich napisać prawda?

Zdałem maturę z matematyki dzięki własnej pracy ale i p. Uli, która bardzo dużo rzeczy mi wytłumaczyła. Niestety w ILO nie kładzie się dużego nacisku na matematykę (miałem w ciągu 3 lat 4 nauczycieli) ale zdałem egzamin całkiem nieźle dlatego też polecam Visible Mind a to chyba nie jest zabronione? Skoro jest temat o galerii, wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych to może być również o Widocznych tak?

Popuść spodnie człowieku bo masz straszne ciśnienie ;)
hi5!

Awatar użytkownika
michdom
Częsty gość
Posty: 81
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 17:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: michdom » sobota, 7 lipca 2012, 10:57


Awatar użytkownika
Wladka
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2012, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Visible Mind

Postautor: Wladka » czwartek, 29 listopada 2012, 11:04

Czyli można tylko skrytykować, bo jak sięnapisze że szkoła jest ok, to bedzie to reklama...?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości