Galeria Handlowa RONDO

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: BoRRo » czwartek, 20 grudnia 2012, 22:19

Kto nie widzi, ten nie umie dobrze spojrzeć.

dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: dziewczyna93 » piątek, 21 grudnia 2012, 13:53


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: Ukasss » piątek, 21 grudnia 2012, 15:24

Gdzie w centrum były te sklepy sieciowe? Gdyby nie rondo były by dalej w Krakowie a ludzie bez pracy !

Lepsza taka praca czy siedzenie na bezrobociu?

Zapytaj ile jest podań w galerii o pracę Wiem że cudów nie ma Ale można tam trochę popracować zdobyć doświadczenie. Wolałbyś siedzieć na bezrobociu? W Krakowie tez cudów nie ma a dojazd drogi więc przynajmniej ludzie w Bochni mają pracę Praktycznie tylko jeden czy dwa sklepy przeniosły się z centrum reszta to nowe KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ BY NIE BYŁO W BOCHNI TYLKO W KRAKOWIE a ludzie na bezrobociu.

Większość by dalej robiła zakupy w Krakowie Dając prace ludziom tam mieszkającym!


Jedni odejdą to przyjdą następni luz w centrum też nie widać pustkowia!Sporo tez nowych lokali powstało a to tez może być przyczyna kilku wolnych lokali Gdyby zamknęli galerie pewnie ponad 200 osób znalazło by w centrum pracę?

Gdzie ich zatrudnisz skoro tego im życzysz?


Niech pracują a my klienci róbmy zakupy w Bochni a nie w Krakowie taki mój apel .

dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: dziewczyna93 » piątek, 21 grudnia 2012, 16:53

nic nowego oprócz sklepu Quiside (może myle pisownie? oraz sklepiku z wedlinami sie nie otwarło bo to ,że sieciówki powiekszyły powierzchnie to sie nie liczy
Ukass ja tez sie cieszę że ludzie maja pracę w Bochni , ale opinii o Galerii nie zmienię , niestety jest to tylko miejsce do spacerów a przy kasach pustki
wiem co mówię pracowałam tam jakiś czas

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: Ukasss » piątek, 21 grudnia 2012, 17:22


Awatar użytkownika
SLV
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 12:26
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: SLV » piątek, 21 grudnia 2012, 18:33

Ukasss nie wiem czy wiesz, ale sieciówki zajęły miejsce sklepów które się zlikwidowały. Do tego kilka boksów w galerii do tej pory nie znalazło najemców.
Kolejna sprawa to czynsze. Sklepy sieciowe są na specjalnych warunkach najmu. Zwykły szary najemca buli za m2 ciężkie pieniądze.
Przypuszczam , że od 50% nawet do 80 % zysków przeznacza na pokrycie czynszu wynajmowanego lokalu. Sądzę także, że niektórzy najemcy nie zarabiają nawet na czynsz.
Wszystko pięknie wygląda, ale prawda jest taka , że właściciele galerii zapewnili sobie spłatę całej inwestycji z zyskami podpisaniem długoterminowych umów.
Pewnie, że ważne są miejsca pracy, ale kto zatrudni pracownika jak na czynsz nie wystarcza .

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: Ukasss » piątek, 21 grudnia 2012, 20:26

No tak brakuje tylko postu że właściciele zmuszali do wynajmu :D



Galeria jak na nasze miasto nie jest zła. Może zbyt często tam nie jestem ale jak już to sporo gości ją odwiedza patrząc po rejestracjach.

Więc zachęcajmy do naszego miasta tym narzekaniem to tylko zniechęcamy ludzi do przyjazdu do Bochnia A warto bo sporo tam sklepów jest pod jednym dachem. Parkin wygodny bez tłoku Same plusy.

Przy okazji w centrum na kawkę można wyskoczyć zobaczyć Bochnię a interes niech się kręci. Nie za dużo tego narzekania?

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: Ulver » sobota, 22 grudnia 2012, 00:02

„Ukasss”,nie żebym coś do Ciebie miał ( żebyś tego tak nie odbierał ), ale powiedz/ napisz szczerze, jaki Masz interes w gloryfikowaniu Galerii? Z góry zaznaczam, że mam do niej stosunek obojętny ( nie jestem ani za jej zwolennikami, ani przeciwnikami. Podstawowe zakupy robię gdzie indziej, tam gdzie mam bliżej ). I dlaczego tak „oględnie i szablonowo” ( jak jakiś przedstawiciel sprzedaży bezpośredniej ) odpowiadasz na dosyć ciekawe zarzuty innych userów, kontrujących Twojemu entuzjazmowi, cytując frazesy typu ( nie dosłownie ): „ jest spoko, ludzie robią, cieszą się, Bochnia zarabia, jest sielsko, a bo inni to do Krakowa jeżdżą, parking jest fajny, bo pojemny, itp. ...”. Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, ale Twoim adwersarzom, również racji ująć nie wypada. :roll:

dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: dziewczyna93 » sobota, 22 grudnia 2012, 08:21


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: Ukasss » czwartek, 27 grudnia 2012, 20:03


lulek
Stały bywalec
Posty: 124
Rejestracja: niedziela, 22 sierpnia 2010, 18:50
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: lulek » wtorek, 22 stycznia 2013, 10:09

nie orientujecie się może, czy już w naszym TESCO 24h też tak można robić zakupy?

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Z ... omosc.html

chemol
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 29 kwietnia 2010, 00:31
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: chemol » czwartek, 31 stycznia 2013, 21:52

no to u naszych niedalekich sąsiadów chyba powiększą galerię jak podaje Gazeta Krakowska
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/7 ... ,id,t.html

wydaje mi się, że takie posuniecie w przypadku Bocheńskiej RONDO było by chyba jedynym lekarstwem na jej mizerny stan. W dobudowanej powierzchni jakiś multipleks, rozrywka, dobra gastronomia i wielkopowierzchniowe sklepy

kuleczka
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: środa, 28 października 2009, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: kuleczka » sobota, 2 lutego 2013, 13:10

Ktoś tu pisał że podatki ze sklepów idą dla miasta, ale się myli ponieważ jak jest sieciówka to podatki idą tam gdzie jest siedziba sieciówki. Podatki idą tylko z tych sklepików co mają siedzibę w Bochni.

piii
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 09:50
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: piii » poniedziałek, 4 lutego 2013, 09:53

Problem z osobami palącymi papierochy w przejściu dla kientów pomiędzy galerią a parkingiem.
Przy dużej różnicy temperatur po otwarciu drzwi galerii powietrze jest zasysane do wewnątrz wraz z dymem i popiołem palaczy którzy stoją dokładnie w strumieniu przechodzących osób. Wychodząc z dzieckiem w mroźny dzień, po otwarciu drzwi na kilkutetnie dziecko posypał się czerwony gorący popiół z papierosów dokładnie na twarz i kurtkę dziecka. W efekcie na kurtce pojawiły się wypalone czarne kropki. Inna sprawa, że palacze stoją dokładnie w przejściu i osoby wychodzące im przeszkadzają. Muszę ich czasami przepraszać by raczyli się usunąć z przejścia bo ciężko jest ich ominąć z wózkiem. Trudno jest mieć pretensje do palących gówniarzy którzy nie używają mózgu więc nie są wstanie zrozumieć, że mogą komuś wyrządzić szkodę. Mam za to ogroną prośbę - żądanie do administracji galerii by palarnie umieścili w takim miejscu by osoba wychodząca z Ronda nie była narażona na uderzenie dymu i popiołu i nie musiała prosić palaczy by pozwolili jej swobodnie przejść. Palarnie mogłaby się znajdować na jednym z miejsc parkingowych blisko przejścia dzięki temu osoby wychodzące z galerii na parking nie przechodziłyby przez palaczy.

barta
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 6 października 2012, 12:21
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: barta » czwartek, 28 lutego 2013, 15:35

a piszę z pytaniem o e-papierosy w galerii. W związku z tym, że stoisko prosperuje już chyba 3 miesiąc to na pewno ktoś z Was był ich klientem??? jakieś opinie? polecacie jakiegoś konkretnego e-papierosa?? a druga sprawa jaką zauważyłam to tworzy się dziwny trend żeby kupić e-papierosa dla zabawy a niekoniecznie mając na celu rzucenie palenia..?

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: przemo » czwartek, 28 lutego 2013, 17:00

e-papieros to tylko oszukiwanie samego siebie. Nie chcesz palić to rzucasz a nie udajesz że palisz zdrowsze papierosy ;)

Awatar użytkownika
mareg
Częsty gość
Posty: 83
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: mareg » czwartek, 28 lutego 2013, 18:10

Palę E-papierosa już ponad rok a w zasadzie Wapuję-Chmurzę bo on tak naprawdę się nie pali :) nie uważam że używanie E-papierosa to oszukiwanie się,jest to zdrowszy i tańszy sposób na nałóg nikotynowy,przy okazji nie śmierdzi i nie przeszkadza innym.A co do stoiska w galerii to ja tam zakupów jeszcze nie robiłem niestety ceny na takich stoiskach są dużo wyższe niż w sklepach internetowych czy na allegro ,polecam http://www.inawera.com/. http://www.e-dym.pl no i oczywiście allegro u sprawdzonych sprzedawców :) w razie pytań służę radą na Priv Pozdrawiam!! no i jeszcze polecam blog http://starychemik.wordpress.com/

barta
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 6 października 2012, 12:21
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: barta » czwartek, 28 lutego 2013, 19:32

allegro odpada z racji że nie mam na nim konta. Odrzucam też inne sklepy internetowe głównie dlatego że bardzo sceptycznie do nich podchodzę. Mimo ery gdzie internet "panuje ponad wszystko" wolę raczej klasyczną formę zakupów dlatego pytam was o to stosiko (bądź inne jeśi ktoś wie?) opinia może się okazać lepsza od polecanych pozycji przez sprzedawców, którym też nie zawsze można ufać... widziałam jescze e- papierosy w sklepiku naprzeciwko rossmana ale nie zaglądałam dokładnie co tam mają

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: BoRRo » czwartek, 28 lutego 2013, 22:07

witam , ja wapuje od końca grudnia , nie wiele ale obeznałem się w temacie jako tako,
papierosa kupiłem na allegro za 140zł 2 sztuki typu E-go, atomizery po 2 tygodniach szlak trafił, raz wypadł i [cenzura] zbita , ale poszedłem do stoiska w galerii i kupiłem clearomizer volish CE10+ new 2013 , 34zł sztuka z grzałką pali się przyjemnie podchodzi po standardowy gwint 510 :) grzałkę wymieniam co 4 tygodnie koszt 9 zł też na stoisku w galerii , jeżeli chodzi o liquidy nie polecam firmy trendy Pali się mozolnie niektóre smakują jak g.... jeżeli chcesz palić niższym kosztem tak jak ja , polecam za 53 zł kupisz 100 ml olejku .można też zadzwonić do gościa i ustawić się z nim w KRK :mrgreen:
http://allegro.pl/e-liquid-100ml-e-papi ... 27991.html

Awatar użytkownika
mareg
Częsty gość
Posty: 83
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Galeria Handlowa RONDO

Postautor: mareg » czwartek, 28 lutego 2013, 22:32

BoRRo Jęśli chcesz wapować jeszcze taniej możesz kupić Bazę bezsmakową 100ml Przykładowo 12mg kosztuje około 23zł do tego aromat jaki Ci pasuje za około 7zł i dodajesz około 20 kropel aromatu na 10ml i już masz liquid :) ja tak robię od dłuższego czasu, do tego dochodzą punkty na www.inawera.com które potem wykorzystujesz na tańsze zakupy :) Pozdrawiam!!! I miłego wapowania :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości