Gdzie jest policja wieczorami i w nocy na oś.Niepodległości?

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Gdzie jest policja wieczorami i w nocy na oś.Niepodległości?

Postautor: kris68 » środa, 11 lipca 2018, 23:14

Krew mnie już zalewa jak widzę codziennie parę pelikanów (policjantów) robiących sobie spacer po ul.Legionów Polskich. Szczególnie jeden jest udany jak cały czas idąc prowadzi prywatna rozmowe przez komórkę tak że nawet ja słyszę na balkonie. Natomiast po godzinie 20 nie uświadczysz policjanta na osiedlu Niepodległosci - chyba ze podjezdzają do tylu do sklepu całodobowego zeby drobnym pijaczkom za picie mandat czy kolegium dac. I to tyle ich obecnosci. Czesto wychodze na papierosa w godzinach 22-24 i widzę jak jadą samochody z prędkościa 70- 90 kilometrów po osiedlu. Nie mam w oczach radaru ale wiem bo sam jezdze samochodem i jezdze po osiedlu nakazane 30 km/h wiec widzę że jadą 3 razy szybciej ode mnie. Komenda nie ma w nocy zadnego samochodu zeby go postawic choc raz w tygodniu na osiedlu z radarem czy co? Czyżby brak funduszy czy lepiej ustawic sie samochodem w cichym miejscu i byle przespac do rana. Pozdrowienia dla panów policjantów którzy czesto w nocy nad Raba w zaciszu odrabiają nockę. Byl juz koło mojego bloku wypadek smiertelny kiedy przez pasy przechodziła kobieta do smietnika i potracona przez młodego kierowce zmarla w szpitalu. Zamiast chwalić sie osiagnieciami na łamach Kroniki Bochenskiej ( krew mnie zalewa jak ogladam te zdjęcia ) niech komendant pogoni swoich podwładnych żeby w nocy kontrolowali oś.Niepodleglości. Watpię czy mój wpis coś zrobi ale może ktoś się wreszcie nad tym zastanowi. Nie sztuka lapac pijaczka który nie ma siły chodzic czas wziasc sie za szalonych kierowców z ul.Legionów Polskich.

abc
Bardzo towarzyski
Posty: 418
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 17:01
Kontaktowanie:

Re: Gdzie jest policja wieczorami i w nocy na oś.Niepodległości?

Postautor: abc » czwartek, 12 lipca 2018, 10:50

Wg mnie to tylko kwestia zmiany organizacji pracy Policji i Straży Miejskiej w ciagu doby. I źeby była jasność - wg mnie obie wymienione firmy nie raz pokazały że są potrzebne i zatrudniają odpowiednich ludzi.
Dlaczego na 2 najwiekszych osiedlach mieszkaniowych nie ma stałych patroli nocnych - straźnik miejski plus policjant ?
Gdyby do tego doloźyć 1 dwuosobowy patrol w Rynku i 1 pod dworcem PKP to mielibyśmy w Bochni spokój na chodnikachi między blokami oraz ZERO nocnych świrusów na motorach i w samochodach bez tłumików. Do tego potrzeba tylko 4 policjantów i 4 strażników miejskich .
W ciągu dnia wystarczą tylko mobilne 2 patrole mieszane, najlepiej aby poruszali się na skuterach.
Nowy burmistrz powinien sobie to wpisać jako ważną deklarację wyborczą. Komendant policji też chyba nie będzie negował takiego rozwiązania.

marcik
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2008, 11:09
Kontaktowanie:

Re: Gdzie jest policja wieczorami i w nocy na oś.Niepodległości?

Postautor: marcik » niedziela, 15 lipca 2018, 21:27

Po npdl jeżdżą tiry!!!!! Teraz jak kn2 jest zamknięta, to trochę mniej ale w dalszym ciągu jeżdżą!!!!! Tego też nikt nie widzi?????

Awatar użytkownika
Lazycat
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2015, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Gdzie jest policja wieczorami i w nocy na oś.Niepodległości?

Postautor: Lazycat » poniedziałek, 16 lipca 2018, 09:40

Drugim wszechobecnym problemem z kierowcami w Bochni jest nadmierna ilość decybeli emitowana przez ich pojazdy. Nawet wolno jadący jednoślad potrafi obudzić połowę centrum miasta. Przecież policja dysponuje odpowiednimi miernikami i jest w stanie odbierać dowody rejestracyjne.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości