Chamstwo w aptece Remedium w Coldzie.

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Chamstwo w aptece Remedium w Coldzie.

Postautor: kris68 » czwartek, 12 kwietnia 2018, 18:58

Jako że jestem opiekunem osoby starszej kupuje czasem kapsułki skrobiowe ( opłatek do którego wkłada sie za dużą , nieśliska tabletke) żeby łatwiej było połknąć. Ktos kto opiekuje sie osoba która ma trudnosci z przelykaniem wie jaki to jest problem. Ide dzisiaj do apteki w Coldzie odstałem swoje w kolejce i poprosze o 30 takich kapsułek - pani z dłuższymi czarnymi włosami która przy odrobinie szczescia mogłaby byc moja córką twierdzi ze niestety nic z tego - w aptece sa klienci i ona nie bedzie liczyc kapsułek bo to tylko 10 zl. Normalnie mnie zagotowało - akurat kapsułki sie skonczyły i na jutro nie mam a ta ci nie sprzeda. A co ja jestem dziadem jakims a nie klientem ? W aptece byly tylko 2 osoby i 2 okienka czynne wiec miala czas ale lepiej widocznie pic kawe na zapleczu. - Żeby było smieszniej miesiac wczesniej pani magister troche starsza w okularach bez problemu odliczyła mi 30 kapsułek mimo stojacej kolejki. Ale dla tej młodej pani "mgr" widocznie bylem dziadem od którego nie oplaca sie brac 10 zł. Jak wczesniej wydawałem po kilkaset złotych na lekarstwa wtedy byłem dobry. Teraz już nie. No cóż jaki włąściciel taka apteka. Nie bede sie nad nimi wiecej znecał ale zal ze tacy "magistrzy " pracuja przy obsłudze chorych.

Pojechałem do apteki na ul.Wojska Polskiego i tam bez problemów pani odliczyła mi 30 kapsułek za 7zł !!! - wiec apteka w Coldzie zarabia na 10 zł 3 zł wiecej - no tak bogatszemu wciąż mało.

Natomiast apteka pod szpitalem owszem kapsułki miała ale do własnych celów - i w detalu ci nie sprzedadza.
Musiałem tylko przejechac cale miasto i sie wkurzyc żeby kupić głupie 30 kapsułek.
Wiec każdemu odradzam zakupy w aptece w Coldzie na Krakowskim Przedmiesciu.

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: Chamstwo w aptece Remedium w Coldzie.

Postautor: mixter » czwartek, 12 kwietnia 2018, 19:32

Może ,,farmaceutka'' zabierze głos o opisanym zdarzeniu ? Prosimy o naświetlanie postępowania innych, niekompetentnych sprzedawców w placówkach handlowych. pzdr.

kriss
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 13:04
Kontaktowanie:

Re: Chamstwo w aptece Remedium w Coldzie.

Postautor: kriss » piątek, 13 kwietnia 2018, 06:41

W Słonecznej aptece - są dwie w Bochni - pewnie dostałbyś je jeszcze taniej.

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Chamstwo w aptece Remedium w Coldzie.

Postautor: mark » niedziela, 15 kwietnia 2018, 23:42

precz z chamstwem do Klienta, takiej aptece mówimy NIE!
Mam nadzieję, że szefostwo wyciągnie wobec tej pseudo "pani magister" stosowne konsekwencje.

sorge
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 15:27
Kontaktowanie:

Re: Chamstwo w aptece Remedium w Coldzie.

Postautor: sorge » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 21:34

Pani jest technikiem, studiów na oczy nie widziała. Nawet doktora farmacji obowiązują normy społeczne. Oraz stara zasada, klient, który raz się zrazi, więcej nie wróci. Co najwyżej obsmaruje w mediach. A wystarczyło policzyć do 10, pani technik, nim zniechęciła klienta, i pan klient, który robi aferę w internetach.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości