Kampania samorządowa 2018

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Kampania samorządowa 2018

Postautor: wiliam » niedziela, 28 stycznia 2018, 13:23

A więc mamy pierwszego tajemniczego Kandydata.Oby ich było więcej i to zidentyfikowanych, a wtedy kampanię wyborczą można będzie uznać za otwartą .
Cytat:
,,Vigo jjj • 1 dzień temu
Tylko umie obiecać...a co zrobił? Ja słyszałem, od moich sąsiadów, że wybór tego Pana to był wybór mniejszego zła...Sam oceńcie czy było warto.... Nie ukrywam, że jestem osobą napływową w Bochni i[b] zamierzam wystartować w wyborach na burmistrza miasta,[/b] bo mam dość tego dziadowania. Nie chcę obiecywać tylko robić. Bo ludzi ocenia się po efektach pracy, a nie po obietnicach.''
Pozdrawiam niezdecydowanych :!:

klos11
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 18:04
Kontaktowanie:

Re: Kampania samorządowa 2018

Postautor: klos11 » niedziela, 28 stycznia 2018, 20:38

chyba drugiego bo pare dni temu ...

http://www.bochnianin.pl/n/wydarzenia/2 ... -reelekcje

ale to napewno nie koniec bo juz mowi sie coraz glosniej o kandydatach na kandydata na burmistrza , podobnie zreszta jak i o kandydatach na kandydata na wojta .... zapowiada sie bardzo ciekawa jesien 2018 .

A moze Bochnianin zrobi jakis sondaz przedwyborczy ...

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: Kampania samorządowa 2018

Postautor: mixter » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:56

Do robienia sondaży najlepszy jest Redaktor z TVP Kraków .Jak oświadczył podczas sesji Burmistrz, Redaktor zrobił sondaż na temat celowości budowy tężni na plantach i wynik był 29:1 .Ten jeden głos przeciwny pochodził od dendrologa, który obawiał się o niekorzystny wpływ tężni na stan drzewostanu i Burmistrz skutecznie rozwiał te wątpliwości . :lol:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości