Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
filolog
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2005, 00:07
Kontaktowanie:

Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: filolog » czwartek, 28 grudnia 2017, 14:07

Od około miesiąca noszę się z zamiarem rejestracji samochodu. Robiłem już kilka podejść i jestem w szoku. Na korytarzu wydziału komunikacji czeka w kolejkach tak na oko około 100 osób. Za każdym razem to samo. Czy ma ktoś wiedzę, czy te kolejki to efekt końca roku i zmiany jakiś przepisów, opłat od nowego 2018 roku czy to sytuacja trwała?? Wiem też, że są problemy z systemem komputerowym Cepik. Czy te wielkie kolejki to tylko wina Cepik? Kiedy to się unormuje? Wie ktoś?

Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: Jurko » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:13

jest to efekt wprowadzenia niedopracowanego systemu komputerowego który nie do końca działa, wyrzuca z systemu. Od jego wprowadzenia taki sam problem mają wszystkie powiaty.

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: Guru » środa, 3 stycznia 2018, 11:54

Nie prawda. Nie wszystkie a kilka miało problem teraz już chyba nie wystepuję. W Wielicze odbiera się dowody i rejestruje bez problemu. Bochnia to komuna, Proszę podjechać do Wieliczki i zobaczyć jak działa nowoczesny system rejestracji pojazdów. Inna sprawa że w Bochni niektórzy urzędnicy nie mają pojęcia o rejestracji pojazdu, i coś innego niż osobówka czy cieżarowy jest problemem i nie da się czasem w ogole pojazdu zarejestrować. ( w moim przypadku był to czterokołowiec lekki)

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: renowacja » środa, 3 stycznia 2018, 20:11

Wprowadzić zakaz palenia w godzinach pracy a w wydziale komunikacji kolejki zmniejsza się o 50%

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: mark » czwartek, 4 stycznia 2018, 00:14

Wydział Komunikacji w bocheńskim starostwie to głęboka komuna, pracujący tam osobnicy nie wiedzą, że czasy w których przychodziło się do pracy, a nie pracowało odeszły już dawno do przeszłości i były reliktem epoki słusznie minionej. Nie mam tam kierownika poczuwającego się do odpowiedzialności za ten stan rzeczy, który pogoniłby to towarzystwo do roboty, aby przez ich nieudolność nie tworzyły się te gigantyczne kolejki niczym z filmu "Miś" Barei?

tysson
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 9 sierpnia 2013, 21:36
Kontaktowanie:

Re: Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: tysson » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:35

Ja jak dotąd nie miałem żadnych problemów, a rejestrowałem na jesień kilka samochodów.
Wręcz przeciwnie, kilkanaście minut i po sprawie.
Tak jak pisał Jurko, to wina CEPiK 2.0.
Ci co narzekają, to chyba mają jakiś problem z sobą, albo nic do roboty...

Awatar użytkownika
filolog
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2005, 00:07
Kontaktowanie:

Re: Kolejki w Wydziale Komunikacji w Bochni

Postautor: filolog » sobota, 13 stycznia 2018, 01:05

Byłem po nowym roku.... Kolejki nie było.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości