Tajemnicze odwołanie prezesa gminnej spółki RPK

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Tajemnicze odwołanie prezesa gminnej spółki RPK

Postautor: Ukasss » czwartek, 25 stycznia 2018, 16:32

Dalej nic nie piszesz na temat. Prezes sam rezygnuje bez przyczyny razem z kilkoma osobami o których pisał abc.
Naprawdę w to uwierzysz?:)


Ps. Co do floriana to wtopa była według mnie Już nie jeden temat o tym. Trzeba go sprzedać bo działka jest wartościowa. Pieniądze przeznaczyć na inwestycje bo sporo sprzedali za tej kadencji a jakoś inwestycji nie widać. Więc na co poszły te pieniądze. Wiesz coś o tym?


Bazy nie kupili tylko wzięli kredyt. Gminy to będzie jak następni wójtowie to spłacą. Na razie jest banków:)

abc
Bardzo towarzyski
Posty: 418
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 17:01
Kontaktowanie:

Re: Tajemnicze odwołanie prezesa gminnej spółki RPK

Postautor: abc » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:04

Jeżeli jest tak dobrze jak pisze djone to dlaczego Bzdeku zwolnił prezesa Zapałę ?
Dlaczego wieloletnia księgowa RPK uciekła na zwolnienie gdy chcieli ja zwolnić ?
Dlaczego zwolnili dyscyplinarnie panią kadrową, która jako członek rady nadzorczej była także przeciwna transakcji z bazą od prywaciarza ?
Dlaczego teraz po cichutku proszą tę panią aby nie wnosiła sprawy do sądu ?
Kto robił wycenę bazy na tak wielką kwotę ?
Odpowiedz djone i nie ściemniaj !!!!!!!!

PS. Nie jestem byłym wójtem ale go dobrze znam.
Projektowanie ZA DARMO sal sportowych, pływalni, lodowiska, obserwatorium astronomicznego, domów ludowych i remiz OSP a nawet kilku pomników NIE BYŁO JEGO SŁUŻBOWYM OBOWIĄZKIEM. Ten dar wójta Jerzego Leona na rzecz gminy Bochnia jest wart łącznie KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH !!!! To ewenement w skali całego kraju !!!
A co społecznie zrobił dla gminy Bzdeku albo Makowska ??????
Nic !!!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości