Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
inwestor
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 10:11
Kontaktowanie:

Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: inwestor » czwartek, 2 listopada 2017, 14:20

Wielkie uznanie należy się PSS Społem za uratowanie w dniu Wszystkich Świętych, Bochni, od totalnego paraliżu wokół Cmentarza Komunalnego !
Postawa PSS Społem udostępniająca parking wokół ,,S" , zasługuje na szczególną pochwałę i wynagrodzenie ze strony UM Bochnia !
Należy podkreślić, że w przeciągu ostatnich 7 lat Urzędnicy wspólnie z Radnymi nie rozwiązali problemu parkowania w pobliżu Cmentarza ( a są takie możliwości ) a wprost przeciwnie swoją postawą doprowadzili do ograniczenia miejsc postojowych (brama od Polnej ) .Panowie wyróżnijcie publicznie PSS Społem w Bochni i przyznajcie nagrody z własnych wynagrodzeń !

Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: buog » piątek, 3 listopada 2017, 07:46

Godna pochwały postawa "Społem" to nic nowego, robią tak od lat i dzięki im za to, ale zaintrygowało mnie w Twoim wpisie coś innego. Jakie są owe możliwości parkingowe, o których miasto nie pomyślało? Jakie jest rozwiązanie Inwestorze?

inwestor
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 10:11
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: inwestor » piątek, 3 listopada 2017, 08:46

Na ostatniej Sesji powiedziano, że w obrębie Romana - Polna istnieją działki niezabudowane, tylko należy podjąć rozmowy z właścicielami . Odsyłam do Pana Radnego Ścisły . A czy zagrodzona działka z premedytacją przed bramą od Polnej to dla Urzędasów nowość ?
Od ulicy Orackiej ( droga dojazdowa po lewej stronie) stoi wykupiona od kilku lat niezagospodarowana działka- Czy ktoś z UM próbował rozmawiać ?
Wiadomo sprzedawać jest łatwiej i przeznaczać na nagrody pieniądze , niż pozyskiwać prywatne tereny i tłumaczyć wszystko zaporowymi cenami właścicieli !Wstyd i lenistwo kłania się !!!

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: mark » sobota, 4 listopada 2017, 11:19

ja bardziej bym się dowiedział jak nowy prezes PSS SPOŁEM wygrał "konkurs" na prezesa skoro nie spełniał głównych warunków brzegowych, a mianowicie:
minimum 5-letnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu spółdzielnią lub spółką kapitałową oraz członkostwo w Spółdzielni?

rodzinne powiązania, koneksje i nepotyzm również w SPOŁEM PSS?

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: Guru » wtorek, 7 listopada 2017, 09:33

jesli to tylko zbieg okoliczności to OK. jednak osoba z takim nazwiskiem bardzo długo piastuje stanowisko w PSS Społem

inwestor
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 10:11
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: inwestor » wtorek, 7 listopada 2017, 10:43

Do napisania skłoniła mnie obywatelska postawa Społem w tym zapewne znacząca rola Pana Prezesa . Tymczasem mark i Guru starają się sprowadzić sprawę na zupełnie inne tory . Jest to wielce nieuczciwe . Jeżeli tak będzie dalej to nigdy UM nie zrobi nic w sprawie parkingów, mając takich ,,obrońców'' :) :) :)
Proponuję Społem, skierować pismo do UM z informacją aby już teraz zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości i określić ew. kwotę opłaty , aby Urzędasy zapewniły odpowiednią kwotę na wydzierżawienie w 2018 roku parkingu w okresie 1 listopada !!! To zmusi ich do myślenia na przyszłość :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: Guru » wtorek, 7 listopada 2017, 11:20

Ja tylko napisałem o zbieżności nazwisk, To że udostępnili parking to już inna sprawa- godna pochwały.

inwestor
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 10:11
Kontaktowanie:

Re: Chwała bocheńskim ,,Społemowcom '' !!!

Postautor: inwestor » środa, 8 listopada 2017, 12:32

Zwracam honor - ,,Guru'' ! Spółdzielczość kieruje się swoimi prawami , co widać m.in. po składzie Rady Nadzorczej .To spółdzielcy wybierają sobie Szefa, ważne, że w przypadku Bocheńskiego Społem dobrze im to wychodzi .
Dla mnie ważny jednak jest problem parkingów w Bochni, bo mamy tutaj wyraźny marazm ze strony UM , Szanowny ,,mark'' i proszę coś w tym temacie .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości