Puszcza u bram!!!!

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zawieszony
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 12:25
Kontaktowanie:

Puszcza u bram!!!!

Postautor: Zawieszony » poniedziałek, 31 lipca 2017, 14:22

Myślę że czas zmienić nowatorskie podejście do zagadnienia promocji Bochni wśród pasażerów przybywających do naszego miasta. Hasło "Ach jak tu dużo zieleni i koloroworo na chodniku" już mogło się ciut zdeaktualizować.
Taki oto widok promuje nasze miasto dziś. Super!!! Gratulujemy pomysłu!!!! Prosimy o zmianę scenografii bo niedługo puszcza wedrze się do naszych domów!!!

https://zapodaj.net/c6af23dc42608.jpg.html

Awatar użytkownika
VlaDrac
Częsty gość
Posty: 100
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2005, 10:16
Lokalizacja: b*****a
Kontaktowanie:

Re: Puszcza u bram!!!!

Postautor: VlaDrac » wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:37

Ten "piękny" zielony widok dopełnia wiata przystanku autobusowego w stanie, delikatnie mówiąc, dość podłym.

Pierwsze wrażenie po wyjściu z dworca naprawdę się liczy - a nie jest ono najlepsze po tym co tam widać...

parasolki45
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:02
Kontaktowanie:

Re: Puszcza u bram!!!!

Postautor: parasolki45 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:27

O proszę. Nigdy nie zwracałem uwagi na to co kryje się za tym gąszczem, ale jestem zdumiony - jaki ładny chodnik :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości