Sklepy z RTV

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
kolonko
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 21 września 2014, 09:54
Kontaktowanie:

Sklepy z RTV

Postautor: kolonko » niedziela, 21 września 2014, 09:58

Witam wszystkich

Czy wie ktoś może co z Avansem w galerii Rondo?
Jak oceniacie sklep rtv euro agd?

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: mixter » niedziela, 21 września 2014, 11:03

Reaklamację śmierdzącego nowego bezprzewodowego czajnika załatwiają miesiąc czasu i dopiero zwracają pieniądze .Pzdr.

kolonko
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 21 września 2014, 09:54
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: kolonko » niedziela, 21 września 2014, 11:41

Aha

mało pohlebna opinia...
a czy jest może jeszcze jakis inny sklep tego typu w Bochni?
Jestem tu przyjezdny a szukam do domu wyposażenia pralke,lodówkę itp....

Słyszałem tylko o tych dwóch sklepach z czego w Avansie chyba już pustki (nie wiadomo czemu) a w drugim tez nie za duży wybór takiego sprezętu....

jest tu może media expert albo media markt?

Carlos
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 07:22
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: Carlos » niedziela, 21 września 2014, 12:51

W RTV Euro AGD na miejscu nie ma zbyt dużego wyboru bo mają mało miejsca, ale ogólnie jako sieć mają wybór ogromny, jak kupowałem pralkę, nie mieli na stanie, ale doradzili jaką wybrać,zamówili i na drugi dzień była już do odbioru.

falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: falcon030 » niedziela, 21 września 2014, 15:23

Sieć AVANS miała jakieś problemy finansowe i chyba nawet składała wniosek o upadłość jakoś na początku tego roku. Nawet jeśli ktoś ich przejmie (lub przejął) to niekoniecznie wszystkie placówki będą utrzymywać przy życiu, więc może to jest powód ...

Z "dużych" sieciowych możesz zobaczyć w Bochni:
1. EURO-RTV AGD (obok hali targowej, ale to już chyba wiesz :-)
2. MIXELECTRONICS (w hali supermarketu "S" Społem)
3. NEONET (przy ul. Brzeskiej)
Wszystkie umożliwiają złożenie zamówienia przez internet i odbiór w sklepie na miejscu. Często cena przy zamówieniu przez internet jest niższa!

Z trochę mniejszych placówek, z których zdarzyło mi się korzystać:
- Cold RTV AGD (przy ul. Brzeskiej, niedaleko supermarketu Cold)
- Partner AGD (praktycznie na skrzyżowaniu Więźniów Oświęcimia i Solna Góra)
- nie pamiętam nazwy, ale na ul. Kazimierza Wlk. na przeciw siedziby Poczty Polskiej jest blok mieszkalny, na parterze jest m.in. sklep AGD

W większych oczywiście większy wybór a mniejsze są bardziej elastyczne i przy większych zakupach na pewno dowiozą Ci na miejsce a nawet pomogą wnieść.

752812
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2012, 13:12
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: 752812 » niedziela, 21 września 2014, 15:33

Oj chyba dawno nie byłeś w "S" ;) Po sklepie już śladu nie ma.

falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: falcon030 » niedziela, 21 września 2014, 16:58

Fakt, kilka miesięcy na pewno a nie słyszałem żeby się zwinęli - przepraszam za wprowadzenie w błąd ...
Na usprawiedliwienie: na oficjalnej stronie też jeszcze nie wiedzą :-)

darkowsky
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 14:37
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: darkowsky » niedziela, 21 września 2014, 17:03

Tak jest, w "S"-ce na Karosku nie ma już sklepu RTV, natomiast koło dworca PKP jest Media-Expert.

kolonko
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 21 września 2014, 09:54
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: kolonko » niedziela, 21 września 2014, 18:16

Spoko

Zaglądnę wszędzie a w którym z tych sklepów najlepiej doradzą????
Który ze sklepów Wy polecacie?

Zależy mi na konkretnej pomocy i doradzeniu.

yorbi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 5 kwietnia 2009, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: yorbi » niedziela, 21 września 2014, 20:13

Proponuję ci w sklepie oglądnąć modele, wybrać coś a zakupy zrobić przez internet. Trochę kasy zaoszczędzisz....
Bynajmniej ja zaoszczędziłem

MisiekCB
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: MisiekCB » niedziela, 21 września 2014, 20:14

Wykonawca który robił znajomemu zabudowę kuchni kupił dla niego cały sprzęt AGD na Sądeckiej , dał mu tylko modele jakie chciał i tam wszystko załatwił w bardzo dobrych cenach . Było to ok trzy lata temu i nie wiem czy sklep jeszcze istnieje , ale ceny mieli najlepsze.

piii
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 09:50
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: piii » niedziela, 21 września 2014, 21:17

Całe wyposażenie agd kupiłem na ul. Brzeskiej koło stacji paliw VALDI. Nie pamiętam jak się nazywa. Towary znalazłem w internecie a tam zamówiłem, chociaż wybór jest dużo większy niż w sieciówkach. Kupowałem sprzęt wolnostojący - nie wiem jak jest ze sprzętem do zabudowy. Ceny ciężko porównać, bo tego zestawu nie było w innych sklepach, ale chyba wszędzie jest podobnie.

sorge
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 15:27
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: sorge » niedziela, 21 września 2014, 21:55

Ja zaczynam od sprawdzenia przez internet w dużych sieciówkach cen, opisów i opinii. Wybieram kilka modeli i sprawdzam w sklepie na ul. Sądeckiej organoleptycznie. W ostatnim czasie zdalaczynnie wybrałam w ten sposób kuchenkę i osobiście parę innych drobnych sprzętów, typu mikser, żelazko czy wentylator. Sklep mieści się na tzw. starej poczcie,autochtoni pokażą w razie czego. Mają konszachty z instalatorami i dużo części zamiennych do wielu rzeczy, które się w domu psują. Ogólnie przez internet kupuję sporo, ale nie do Bochni, bo straszny kłopot z wożeniem do reklamacji, naprawy itp.
Spory wybór i kompetentna obsługa również na tzw. górce, czyli w sklepie w bloku na ul. Kazimierza na przeciwko poczty- tym razem aktualnej.
Ze usług sklepu na ul. Więźniów Oświęcimia nie udało mi się ostatnio skorzystać. Części zamienne do lodówki (plastiki) sprowadzają równo trzy lata, a w sprawie części do miksera czekam na telefon od początku sierpnia i głucha cisza. W latach '90 działali dużo sprawniej.

miog
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 13:25
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: miog » poniedziałek, 22 września 2014, 22:09

Po pierwsze przy ul. Poniatowskiego nie było mediaexpertu tylko expert, a teraz tam jest Mycenter, a po drugie avans w galerii już długo nie pociągnie ;)

w_W_w
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2005, 22:20
Lokalizacja: bochnia!
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: w_W_w » wtorek, 23 września 2014, 12:35

Z tego co pamiętam, to w Avansie w Rondo nie było zwrotów - najlepiej zapytać przed zakupem, czy to aktualne.

ajajaj
Częsty gość
Posty: 94
Rejestracja: niedziela, 15 maja 2011, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: ajajaj » piątek, 26 września 2014, 05:48

Na ulicy brzeskiej jest sklep rtv agd mają dobre ceny dogodne raty niskie oprocentowanie a czasami dają nawet upusty,poza tym miła obsługa.

Awatar użytkownika
greg83
Stały bywalec
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:02
Lokalizacja: z baru na­przeciw­ko
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: greg83 » piątek, 26 września 2014, 09:09


Awatar użytkownika
alan
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 12:24
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: alan » piątek, 26 września 2014, 19:35

Zdecydowanie ODRADZAM kupowanie w sklepach typu AVANS, MEDIAEXPERT itd. Mozesz jechac, podotykac, popytac sprzedawce, ale w zadnym wypadku nie kupowac.
Wróc do domu, wpisz dokladnie ten sam model na pierwszej lepszej stronie typu skapiec.pl , ceneo.pl itd i zobaczysz jaka jest roznica w cenie.
Ja caly sprzet wyposazenia kupowalem na neo24.pl po wczesniejszym przeczytaniu opini innych kupujacych, i jestem mega zadowolony.
Nie daj sie naciągać na marże sklepów tych sieci. To moje zdanie i przypuszczam ze wiele osob jest tego samego.

Everest
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: środa, 25 czerwca 2014, 18:17
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: Everest » środa, 8 października 2014, 18:34

Czasami nieuprzejmy pracownik może w łatwy sposób pozbyć się wielu potencjalnych klientów i tak naprawdę nie mieć tego świadomości, bo po prostu taki zawsze był i tyle. Dlatego istotne jest, by wysyłać taki osoby na profesjonalne , bo tylko w taki sposób będą mogli sobie uzmysłowić jak to jest istotne, by we właściwy sposób komunikować się z klientem. Dodatkowo trzeba też pomyśleć o relacjach interpersonalnych z innymi pracownikami, szczególnie gdy chodzi o pracę w biurze w zespołach i dobre relacje między zespołem są konieczne dla dobrych efektów pracy.

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z RTV

Postautor: kleszczyk » środa, 1 czerwca 2016, 08:27

A to ja na szczęście nie miałam takich przykrych doświadczeń. Sprzęty najczęściej zamawiam przez internet. Tam najtaniej.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości