Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kasiabasia86
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 9 stycznia 2014, 19:48
Kontaktowanie:

Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: kasiabasia86 » poniedziałek, 24 marca 2014, 17:34

Do czego to doszło żeby powoływać się na Świętego w celach komercyjnych. Zostawcie Świętych!! Macie produkt, chcecie go sprzedać, to sprzedajcie!!! Jak jest dobry to się na rynku sam obroni. Nie powołujcie Świętych. Nie wykorzystujcie Świętych i nie róbcie starszym ludziom sieczki z mózgu. Nie jedna starsza Pani poleci wydać pół emerytury z uświadczeniem że jak kupi u Świętej Rity to dozna cudownego uzdrowienia.

SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: SantCowHunter » poniedziałek, 24 marca 2014, 20:45

Popieram (kasiabasia86). Ale to był artykuł sponsorowany więc "klient nasz pannnn" wiec piszą jak im zapłacą.
Poza tym w tym nowym sklepie zielarskim jest dużo drożej niż w starym sklepie zielarskim na ul. Sutoris

kasiabasia86
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 9 stycznia 2014, 19:48
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: kasiabasia86 » poniedziałek, 24 marca 2014, 20:59

Nie chodzi o artykuł. Chodzi o zjawisko. Jak można wykorzystywać Świętych do wspomaganie handlu.

I to tuż przy Kościele. Nie zdziwiłabym się jakby coś wspólnego z tym mieli urzędnicy Kościoła.

abc
Bardzo towarzyski
Posty: 418
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 17:01
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: abc » poniedziałek, 24 marca 2014, 23:02

Co niedziela słyszymy w ogłoszeniach parafialnych ze cos można kupić u Swiętej Anny.
Tymczasem chodzi o przykościelny sklepik z dewocjonaliami, prowadzony przez parafię.
Pamietam że z tej branży był także prywatny sklep przy ul Bernardynskiej, ale tam zysk zostawał u właścicielki.
Nie wiem czy ta pani nadal prowadzi swoj sklep, bo przecież za konkurentkę handlową ma prawdziwą "świętą" !

Danny
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 25 października 2011, 13:05
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: Danny » wtorek, 25 marca 2014, 08:41

Święty też człowiek, życ musi he he

Awatar użytkownika
basia90
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 11 grudnia 2013, 13:42
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: basia90 » wtorek, 25 marca 2014, 09:00

Skoro ktoś ślepo wierzy ze ten sam suplement tylko kupiony za większe pieniądze i pod szyldem z napisem "Św." będzie miał lepsze działanie, to niech sobie wierzy. Tylko nie wydaje mi się że jest ktoś tak głupi :)
Mamy wolny rynek.
Szkoda ze nikt sie nie doczepił do zielarni pod nazwą "leki z Bożej apteki"
coś może być boże w święte już nie może ? :lol:

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: Ulame21 » czwartek, 3 kwietnia 2014, 23:45

Boże (to tak apropo świętych) autor tematu chyba bardzo się nudzi albo zżera go jakaś zazdrość o to że komuś udało się coś otworzyć i czerpie z tego jakieś profity. Nie ma żadnych świętych a jeśli ktoś myśli że są to jest tak samo "udany" co te babcie co idą i przewalą pół emerytury na te specyfiki tylko dla tego że od Św. Rity. Każdy ma mózg i myśli za siebie, jeśli go nie ma to ktoś powinien to robić za niego. Kto chce to kupi kto nie będzie chciał to nie kupi i już. A czepianie się świętych jest śmieszne, takie są prawa marketingu. Jednych przyciąga adidas czy pepsi a innych święci, ważne że produkt się sprzedaje. A że słudzy kościoła mogą mieć z tego jakieś profity to bym się nie zdziwił, ale to trochę jak z artystami mają swoich fanów którzy są w nich zapatrzeni i nic tego nie zmieni. Podkoszulek z Jackssonem (nie wiem jak się pisze bo nie słucham) też kosztuje więcej niż ten sam wyprodukowany z tego samego bez wizerunku a mimo to zapewne pewna grupa osób i tak kupi ten droższy i powie że lepszy. Należy jedynie docenić kreatywność.

falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: falcon030 » piątek, 4 kwietnia 2014, 09:14

>Skoro ktoś ślepo wierzy ze ten sam suplement tylko kupiony za większe pieniądze i pod szyldem z [...]

I tu się mylisz, ten sam specyfik + WIARA w jego działanie może być 10x skuteczniejszy.

W medycynie to się nazywa efekt PLACEBO.

Jeśli przysłowiowa "Babcia" wierzy, że zioła "od świętej" są lepsze, to dla jej organizmu może tak faktycznie być :-)

Awatar użytkownika
basia90
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 11 grudnia 2013, 13:42
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: basia90 » piątek, 4 kwietnia 2014, 16:27

falcon030 wiem co to placebo :) Ty albo nie wiesz albo nie przeczytałeś ze zrozumieniem, napisałam wyraźnie TEN SAM SPECYFIK a to z placebo nie ma nic wspólnego no chyba, że ktoś będzie zmieniał oryginalne opakowania i sprzedawał jako święty specyfik :lol:
Jeśli dla organizmu "Babci" zbawienne będą zioła i wiara w ich działanie to jej szczerze zazdroszczę bo to znaczy że kobitka ma zdrowie konia i nic jej tak na prawdę nie dolega tym bardziej, że żaden lekarz nikogo do zielarni nie pcha wiec nie wiem o czym mowa.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Do czego to doszło : Lecznicze zioła od Św. Rity

Postautor: Martaska » niedziela, 8 kwietnia 2018, 21:07

Nie brałam nigdy tych ziół od świętej Rity, ale doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że ekologiczne i naturalne zioła potrafią naprawdę zdziałać istne cuda. Zresztą, opowiem wam krótką historyjkę. Ostatnio jak zamówiłam sobie świeżutką dostawę ziółek ze strony https://organis.pl/ to nawet mój stary mąż, po wypiciu kilku ziołowych herbatek uznał, że coraz mniej dokuczają mu wrzody na żołądku :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości