Bezsensowna cenzura i bełkot w regulaminie

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kj
Bardzo towarzyski
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 14 czerwca 2007, 21:42
Kontaktowanie:

Bezsensowna cenzura i bełkot w regulaminie

Postautor: kj » czwartek, 1 sierpnia 2013, 06:46


Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bezsensowna cenzura i bełkot w regulaminie

Postautor: przemo » czwartek, 1 sierpnia 2013, 09:30

Aż tak bardzo krzywdzi Cię ten regulamin i cała wielka cenzura? ;)
Sam regulamin powstał jak wiadome przy założeniu forum (nawet nie wiem kto go pisał) i już pewnie wielokrotnie był modyfikowany. Jednak czy jest taki zły? Nie sądzę.
Jak korzystam z tego forum od samego początku i jeszcze nie miałem z nim problemu. Cenzo-bot również mnie jakoś nie popadł. Bardzo dziwne.
Celem Forum jest wolna wymiana myśli, uwag, komentarzy i opinii.
I rzeczywiście wolna! lecz z poszanowaniem języka oraz drugiego człowieka. Forum odwiedzają starsi i młodsi. Nie każdy chce czytać bluzgi i smary.
Słowo duperele, nie będzie już cenzurowane. Miłego używania. Poprawiono również inne słowa. W razie zauważenia podobnych sytuacji proszę pisać. ;)
Co do formatowania czcionki. Widzisz. Może i Ty tego nie robisz, jednak jest kilka osób które nagminnie, celowo lubią powiększać czcionkę do 150, kolorować itp. jak by to miało nie wiadomo w czym pomóc.

Myślę, że chociaż troszkę pomogłem. ;)
Gdyby coś jeszcze bolało proszę śmiało pisać. Postaramy się jakoś pomóc.


Pozdrawiam.

kj
Bardzo towarzyski
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 14 czerwca 2007, 21:42
Kontaktowanie:

Re: Bezsensowna cenzura i bełkot w regulaminie

Postautor: kj » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:35


Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bezsensowna cenzura i bełkot w regulaminie

Postautor: przemo » piątek, 2 sierpnia 2013, 20:07

-Nie zawsze mamy czas by czytać post po poście. To nie praca a urozmaicenie w wolnym czasie. Za co można się czasem nasłuchać ;)
Cenzo-bot pomaga nam oczyszczać te najczęściej używane wulgaryzmy.
W przypadku zauważenia nagminnego bluzgania rozdajemy ostrzeżenia dając szansę na przemyślenia.

-Dobrze, tak więc mamy cenzurę. ;)

Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości