Motocykliści - wspólne wypady

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
Krystof
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 11:15
Kontaktowanie:

Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Krystof » środa, 15 kwietnia 2015, 09:26

Witam.

W Bochni i okolicach jeździ już dosyć duża ilość motocykli :-) Jako, że często lubię spontanicznie wybrać się na mały wypadzik, a że jednak wolę poruszać się w grupie :-) (zawsze raźniej) wpadłem na pomysł aby zebrać ludzi (bazę numerów prywatnych) i umawiać się na latanko :-)

W Krk czy w Brzesku dobrze funkcjonuje taka forma i może udałoby się to w Bochni?

Proszę o odp wszystkich, chętnych motocyklistów:-)

LwG !! :-)

Awatar użytkownika
alan
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 12:24
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: alan » środa, 15 kwietnia 2015, 14:51

Popieram :D
Jaki motor ? Jak dalekie wypady masz na myśli ?

Riko
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Riko » środa, 15 kwietnia 2015, 16:08

Piszę się jak najbardziej stworzyć fajną grupkę i latać razem

RedRider
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 15 kwietnia 2015, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: RedRider » środa, 15 kwietnia 2015, 17:03

Witam !!
Również jestem za ;) fajnie by było od czasu do czasu gdzieś wyskoczyć w kilka maszyn :) z tego co słyszałem to w Brzesku chłopaki mają własny klub i razem jeżdżą...u nas też by można cos takiego założyć . W Bochni często widzę pojedynczych motocyklistów, ale fakt wielu nas jest ;)

Krystof
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 11:15
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Krystof » środa, 15 kwietnia 2015, 21:09

Ja akurat smigam na FZ6. Ale to chyba nie ma az takiego znaczenia czy jezdzi czoperem, scigaczem itp.

A co wypadzikow. Tak naprawde preferuje kazda odleglosc, co prawda nigdy nie bylem za granica, ale chetnie bym sie wybral. Krotkie pojezdzawki tez jak najbardziej odpowiadaja. Wiadomo jak wyglada sprawa z czasem.

W Brzesku jezdzi spora grupka. Niby moznaby sie zintegrowac, ale blizej mi do Bochni (chociaz jestem z okolic).

Mam nadzieje, ze wspolnymi silami uda sie cos zorganizowac :-) i ten sezon spedzimy w grupie "bochniakow".

Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Bochniak REAL » środa, 15 kwietnia 2015, 21:31

No to proszę pierwsza okazja:



Proponuje, inne propozycje wklejać w tym wątku. A pod koniec sezonu zobaczymy jak będzie ze składem i wtedy pomyślimy o jakiś strukturach:-*

LWG

RedRider
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 15 kwietnia 2015, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: RedRider » środa, 15 kwietnia 2015, 21:51

Racja to nie ma znaczenia kto czym jeździ bo przecież nie chodzi o bicie rekordów prędkości tylko o czerpanie przyjemności z jazdy ;) ja pomykam CBR F4 ale mimo to lubię turystyczną jazdę gdzieś w dalsze trasy... Tylko wiadomo , że fajniej by było wybrać się dalej w kilka osób niż samemu więc jak najbardziej popieram pomysł :D co do wypadu do Jadownik też się pisze chociaż sezon zacząłem w niedziele w Tarnowie :) będzie okazja żeby się zebrać w kupę przynajmniej ;)

Krystof
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 11:15
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Krystof » środa, 15 kwietnia 2015, 22:52

Predkosc :-) od razu mowie, ze nie jezdze jak swir, tylko optymalnie... oczywiscie to nie znaczy, ze wolno ale ktory motocyklista jezdzi zgodnie z przepisami? :-P

Jadowniki OK.... chetnie sie wybiore :-) chociaz bardziej mi chodzi o jazde, niz oddalenie sie od Bochni 10 km i podziwianie maszyn innych :-) oczywiscie wypadzik + soczek w knajpce jak najbardziej :-)

Jestem za tym aby umowic sie w Bochni :-)

KillZone
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 15:38
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: KillZone » czwartek, 16 kwietnia 2015, 00:11

przed wyjazdem można się umówić na rynku i obgadać co i jak
ja na pewno jadę

Jadowniki obowiązkowo

http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/d ... &mode=view

Krystof
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 11:15
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Krystof » czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:04

A moze by tak założyc grupe na Facebooku?? :-)

Mam nadzieje, ze wiecej motocyklistow właczy sie do dyskusji :-)

RedRider
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 15 kwietnia 2015, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: RedRider » czwartek, 16 kwietnia 2015, 11:18

Z tym facebookiem to niezły pomysł więc jeśli ktoś się w tym dobrze ogarnia to może założyć bo to by byla dobra opcja do kontaktowania się , ustawiania itp. :D co do dyskusji to przypuszczam ze nie wszyscy motocykliści odwiedzają bochnianina ;) no i w sumie facebooka też nie każdy ma...

Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Bochniak REAL » czwartek, 16 kwietnia 2015, 11:59

Osobiście uważam, że forum jest lepsze.

(Ale nie dlatego, że nie posiadam FB)

KillZone
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 15:38
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: KillZone » czwartek, 16 kwietnia 2015, 15:53

ja już dawno chciałem kogoś skrzyknąć do jazdy z Bochni ale ciężko kogoś namówić raczej czas tu gra najważniejszą rolę :), wielokrotnie na forum wstawiałem wpisy z imprezami motocyklowymi w których bierzemy udział, owszem zawsze można się umówić lecz najpierw trzeba się spotkać i omówić sprawy organizacyjne co do FB to niema problemu .

RedRider
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 15 kwietnia 2015, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: RedRider » czwartek, 16 kwietnia 2015, 17:00

No fakt nie każdy ma czas akurat w wtedy kiedy inni i lata raczej w wolnych chwilach... ;) proponuje pierwsze spotkanie ustawić na forum a potem wymienić się potrzebnymi danymi np. numer telefonu czy imię i nazwisko żeby się na fb odnaleźć :) samo forum bochnianina nie wydaje się dobrym miejscem na ustawienie spotkań... Raczej cała Bochnia nie musi wiedzieć gdzie i kiedy się ustawiamy :) wystarczy ze będzie nas słychać :D

Riko
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Riko » czwartek, 16 kwietnia 2015, 17:52

Piszę się jak najbardziej na Jadowniki :) ale faktycznie dobrym pomysłem było by ustawić się wcześniej gdzieś np na rynku podbić pogadać ustalić co i jak i ogień

KillZone
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 15:38
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: KillZone » czwartek, 16 kwietnia 2015, 20:55

zawsze możecie do mnie pisać na priv to się ustawimy proponuję Sobota popołudniu o ile pogoda pozwoli ,jak nie to autem można podjechać :)

Elode
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 21:16
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Elode » czwartek, 16 kwietnia 2015, 21:22


Krystof
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 11:15
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Krystof » piątek, 17 kwietnia 2015, 09:50

Myślę, że aż tak nie trzeba się angażować w sprawy organizacyjne:-) Bo co niby ustalać??;-)

Spotykamy się o tej i o tej i jedziemy :-)

Proponuje zapoznanie w ciepły dzień:-) by przy okazji troszkę pokręcić się po okolicy. Ten weekend niestety nie zapowiada się zbyt optymistycznie jeśli chodzi o pogodę:-( ale pamiętajmy - dopiero kwiecień :!: :-)

Jak dla mnie FB to bardzo dobry pomysł, o wiele bardziej dostępny niż forum bochnianina. Jestem również za tym, by po zapoznaniu nastąpiła wymiana numerów tel.

Mi osobiście zależy na tym, aby info o wspólnym latanku dotarło do motocyklistów w jak najkrótszym czasie. Nie raz pomysł rodzi się spontanicznie i fajnie by było zebrać większą grupę w przeciągu godziny.

W Krk tak to wygląda... wiadomo, że nie ma co porównywać ilości chętnych, ale chyba te 2-3 motocykle zawsze udałoby się zebrać:-)

Elode coś o tym wie, prawda?? :-)

RedRider
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 15 kwietnia 2015, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: RedRider » piątek, 17 kwietnia 2015, 11:57

No numerami pasuje się wymienić bo to będzie przydatne np. jakiś sms grupowy czy coś ;) no i dla tych którzy nie mają facebooka też się to przyda . Wiec jakieś jedno czy dwa spotkania można zaplanować na forum bochnianina żeby wszyscy chętni o nim wiedzieli bo przecież posiadanie fb to nie obowiązek i nikt nie powinien przez to tracić ;)

Misio221
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 07:32
Kontaktowanie:

Re: Motocykliści - wspólne wypady

Postautor: Misio221 » piątek, 17 kwietnia 2015, 21:39

JAKA ŚREDNIA PREDKOŚĆ PRZELOTOWA?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości