CYRK KORONA czy ktoś się orientuje?

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
justynaxxx86
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 16 lipca 2013, 14:52
Kontaktowanie:

CYRK KORONA czy ktoś się orientuje?

Postautor: justynaxxx86 » czwartek, 15 maja 2014, 09:55

Małe pytanko, może nie do końca dotyczące Bochni, ale z racji tego, że w sobotę będzie u nas spektakl cyrkowy mam pewne pytanie dla co nieco orientujących się w temacie. Sama w cyrku byłam będąc jeszcze dzieckiem, więc jestem ciekawa ile teraz mniej więcej kosztują bilety.... dla dziecka i dla osoby dorosłej, zakupione w kasie cyrkowej przed spektaklem. Szukałam w internecie, ale nigdzie nie ma informacji o cenach biletów.

-- czwartek, 15 maja 2014, 08:55 --

haaaalo, nikt z Bochniaków do cyrków nie chodzi?

TwojaStara
Częsty gość
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 17:27
Kontaktowanie:

Re: CYRK KORONA czy ktoś się orientuje?

Postautor: TwojaStara » czwartek, 15 maja 2014, 09:57

Dorosły 15 zł
Dziecko 10 zł a do 3 lat chyba za darmo
Z tego co pamiętam coś koło tego :)

joapar
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 20:03
Kontaktowanie:

Re: CYRK KORONA czy ktoś się orientuje?

Postautor: joapar » czwartek, 15 maja 2014, 11:42

http://cyrk-korona.com.pl/4/kup-bilet/437/nowy-sacz

To są ceny w Nowym Sączu. Myślę, że u nas będą takie same :)

zytka
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 9 lutego 2010, 11:22
Kontaktowanie:

Re: CYRK KORONA czy ktoś się orientuje?

Postautor: zytka » czwartek, 15 maja 2014, 13:34

Cyrk Korona nie jest tani. Ostatnio sama nie dowierzałam że takie ceny, bo rok temu było 40 zł za osobę dorosłą a 20 zł za dziecko.(chyba że się ma ich kuponik to wtedy było 15 zł za dziecko).

Awatar użytkownika
guowamaua
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek, 15 czerwca 2009, 23:19
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: CYRK KORONA czy ktoś się orientuje?

Postautor: guowamaua » piątek, 16 maja 2014, 00:12

Luudzie błagam, jaki cyrk z jakimi dziećmi? Nie wydaje wam się, że są inne, lepsze miejsca i jak wy to nazywacie "spektakle" z których dzieci mogą nauczyć się jakichkolwiek wartości, chociażby empatii? Co jest zabawnego i ciekawego w oglądaniu umęczonych, bitych i bestialsko tresowanych zwierząt?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości