Kabarety na Bocheńszczyźnie

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Profesor88
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 09:42
Kontaktowanie:

Kabarety na Bocheńszczyźnie

Postautor: Profesor88 » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 15:30

Szukam informacji o kabaretach działających w Bochni i na terenie powiatu.
Na razie udało mi się trafić tylko na grupy z Łapanowa. Naliczyłem w sumie ich aż sześć: Zez, Pstryk, Kropka Nad Ś, Kit, Pauza, Snake. Czy w ogóle wszystkie aktualnie istnieją?

I czy poza Łapanowem, są w regionie jeszcze inne kabarety?

[Dodałem wpis w złym temacie, chciałem w "Strona główna forum ‹ Życie miasta ‹ Muzyka, Kultura, Czas wolny". Jeśli można, proszę o przeniesienie]
[Proszę bardzo, przyp. Snake]

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości