Zalew Jezioro Chańcza

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wojciech66
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 09:51
Kontaktowanie:

Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: wojciech66 » wtorek, 30 lipca 2013, 09:10

Czy był ktoś z was nad Chańczą?
Warto tam pojechać? Proszę o opinie

Awatar użytkownika
Kiyomi
Stały bywalec
Posty: 156
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 21:25
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: Kiyomi » wtorek, 30 lipca 2013, 11:35

Byłam:) Jeziorko ładne i przyjemne- dla ludzi lubiących przyrodę oraz wędkarzy idealne. Ale jedynie na wypad na 3 dni- raczej próżno szukać jakiś dodatkowych atrakcji ( niedaleko jest jedynie zamek i hodowla bizonów w Kurozwękach). Byłam tam ok 2 lata temu ale znam osoby które jeżdżą tam regularnie i ostatnio zaczęły narzekać na wysokie ceny wynajmu lokum- wynajęcie domku zaraz nad brzegiem o niezbyt wysokim standardzie to koszt ok 45 zł od osoby za dobę... Podsumowując- zależy czego się szuka:) Miłego wypoczynku:)

wojciech66
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: wojciech66 » wtorek, 30 lipca 2013, 15:00

My szukać będziemy pola namiotowego tylko na weekend także myślę, że nie przepłacimy.
A jak w tym roku? Bo słyszałam już różne opinie? Które miejsce możesz polecić:)

ewela23
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 19 lutego 2013, 10:07
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: ewela23 » wtorek, 30 lipca 2013, 15:25

Witam.Ja nad Chańczą byłam około 3 lat temu i jeżeli miałabym możliwość to zamieszkałabym tam.Cisza, spokój brak pijaków wrzeszczących z każdych stron, no jednym słowem marzenie.Jeżeli chcesz ciszy i spokoju to to miejsce jest chyba najodpowiedniejszym.Pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę.

linczi
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2009, 17:48
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: linczi » wtorek, 30 lipca 2013, 16:56

Byłem nad Chańczą przedwczoraj. Ludzi było bardzo dużo, namioty też stały. Wstęp free. Powiem tak. W sobotę byłem w Gródku i porównując wode, to bez dwóch zdań dużo czystsza jest w Chańczy.. Jedyny minus to to, że na plaży było sporo śmieci po jakiś imprezowiczach. Ale nie wszędzie tak jest. Ogólnie to bardzo polecam. Sporo ludzi jeżdżących na skuterach wodnych, motorówkach, rowerkach. Zjeść na miejscu też można. Ogólnie to polecam. Byłem w zeszłym roku, byłem w tym roku i napewno jeszcze się tam wybiorę.

wojciech66
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: wojciech66 » środa, 31 lipca 2013, 09:45

Linczi czy możesz jakieś konkretne miejsce mi polecić?

ezeim
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 15:18
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: ezeim » sobota, 3 sierpnia 2013, 15:26

Linczi a były tam jakies fajne laseczki?

linczi
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2009, 17:48
Kontaktowanie:

Re: Zalew Jezioro Chańcza

Postautor: linczi » poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 16:45

Ja byłem na głównej plaży zaraz obok budek z jedzeniem i zimnym piwem ;)
Natomiast ezeim co do laseczek to na plaży widziałem tylko jedną fajną. Ale już jest zajęta ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości