COFFEINA - Nowy singiel

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ghostplaydrums
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 31 stycznia 2012, 19:01
Kontaktowanie:

COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: ghostplaydrums » wtorek, 14 sierpnia 2012, 12:55

Nowy singiel COFFEINY - "Nie zostawiaj mnie" ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Gwws2AZFyW8

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: Ulver » wtorek, 14 sierpnia 2012, 23:00

No, fajna, słodkomdląca ch%jnia... Ciekawe kiedy przesiądą się z astronomii, na coś innego? ( "Nie zostawiaj mnie na nieba dnie. Płoną ciągle w Nas miliony gwiazd" - w tym kawałku, "Ile jeszcze gwiazd musi spaść. Bym uwierzył w nas" - w innym kawałku " ). Powinni nagrywać po hiszpańsku, albo portugalsku i robić soundtracki do telenowel południowoamerykańskich.

wave
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 13 stycznia 2012, 11:39
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: wave » środa, 15 sierpnia 2012, 01:56

Pierwszy kawałek mi się nie podobał, ale ten całkiem całkiem... fajne solo gitary

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: takiktosik » niedziela, 9 września 2012, 22:06

Zaglądam na FB na Coffeina i co ? Prosze, prosze ... Pierwsze miejsce na liście przebojów radia kaszebe ... Chociaż to nie moja muzyczna bajka, to gratulacje chłopaki :) Może o Bochni niebawem będzie głośno w całej Polsce ;) Powodzenia :)

pepsi
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 13:36
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: pepsi » sobota, 15 września 2012, 11:13

Ta piosenka jest poprostu boooska :)
Tomuś gitarka rewelacjaaaa !!! :)
Chłopaki nie przejmujcie się głupimi komentarzami zazdrośników tylko nagrywajcie kolejne piosenki bo co nowsza to lepsza :)
Z chęcią posłuchałabym Was jeszcze na żywo.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: takiktosik » wtorek, 25 września 2012, 10:09

Nasi ponownie w TV :)

jak podaje fan page Coffeiny na fb - dziś, za niecałe 50 minut o 10:55 w DzieńDobry TVN COFFEINA będzie promować nowy singiel ;)

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Posty: 140
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 12:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: Snake » niedziela, 30 września 2012, 14:14

Nie będę zakładał nowego tematu, dlatego napiszę tutaj.

Prócz Coffeiny w Bochni działa sporo różnych formacji i indywidualnych muzykantów. Akurat mam pośród znajomych takiego jednego i ostatnio wrzucił do neta swoją pierwszą autorską nutę. Chociaż nie jest z Bochni, tylko z Dziewina, to myślę, że nie ma to większego znaczenia ;P.

Polecam: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... MHW12zNTrw

Tekst: Damian Data&Dawid Waligóra,
Muzyka i wokal: Dawid Waligóra

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: Ulver » niedziela, 30 września 2012, 16:16

Byłoby. Wokal ciekawy. Te dwugłosy też ciekawe. Kompozycja też fajna. Bez jakichś wodotrysków, a posłuchać można i pokiwać głową w uznaniu :D .
Ja wrzucę DePools. Nie śpiewają o zmarmużonych nozdrzach mężczyzny i wietrze rozchylającym uda kobiet, ale tak o życiu i swoje :) . Z tego co wiadomo, nagrywali fragmenty z próby ( chyba akumulatorem od Ursusa i jedne są słuchliwe, a inne niesłuchliwe ). :mrgreen:

yorbi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 5 kwietnia 2009, 19:41
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: yorbi » środa, 7 listopada 2012, 11:50

uuu słodkie lukrowate te coffeiny, na pewno nie dałyby rady pobudzic jak dobra kawa, typowa komercha łzawe granie banalny tekst
Pan Waaligora jest 1000 razy bardziej prawdziwy w swojej muzyce, ale czy da sobbie radę we współczesnym bagienku??
U Niego dzieje sie o wiele więcej niż w cienkiej kawce...Przeszkada tylko jakość...

Dadex89
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 9 listopada 2012, 16:25
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: Dadex89 » piątek, 9 listopada 2012, 16:46

Jakość jest słaba, gdyż wszystko było nagrywane na komputerze. W planach jest założenie zespołu i w drodze kolejne kawałki, które jak się uda nagra się w studio. Na razie ot tak, amatorsko się tym bawię.

A żeby nie spamować bo to w końcu temat o Coffeinie, to powiem tak. Chwytliwa muzyka, z taką jest teraz szansa się wybić. Nie jest to moja bajka, ale mimo wsyztsko ten kawałek i tak jest dużo lepszy niż pierwszy, ale obydwa są dla mnie na "nie" jeśli chodzi o tekst. Tak czy siak z tego co słyszałem, grają tam dobrzy muzycy i potrafią sie promować z tego co widzę i jak najbardziej życzę im powodzenia.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Posty: 140
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 12:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: COFFEINA - Nowy singiel

Postautor: Snake » niedziela, 20 stycznia 2013, 20:06

Żeby nie zakładać nowego tematu, podrzucam kolejną nowość wynikającą z naszego małego bocheńskiego ryneczku muzycznego.

Tym razem Sonic Wave ze swoim autorskim kawałkiem "Rainy Night" promującym pakiet autorskich utworów. W poniższej wersji z zapowiedzią red. Jerzego Skarżyńskiego na antenie Radia Kraków. Planowany jest również teledysk do tego utworu, a sam kawałek zostanie włączony w skład soundtracku powstającego w Mielcu pełnometrażowego filmu niezależnego "Nawiedzona Szosa" w reż. Dario Davisa.

http://www.youtube.com/watch?v=54OgOFZP_F0

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości